Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

        Участь у науково-дослідній роботі завжди була однією з найпривабливіших складових студентського життя. Здебільшого, власне, з цього починався шлях у велику науку багатьох відомих сьогоденню вчених. Не є винятком доктори юридичних наук та кандидати юридичних наук юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Всі вони розпочинали свій шлях у правничу науку зі студентських наукових гуртків, виступали з доповідями на наукових студентських конференціях і навіть публікували ще під час навчання свої перші наукові спроби.


        Міжнародний студентський науково-юридичний альманах «VIVAT JUSTITIA!» надає можливість майбутнім правникам ще у студентські роки спробувати реалізувати себе як науковці. Започаткований ще 2002 року завдяки ініціативі та самовідданій праці учасників Студентського наукового товариства юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка, а також при підтримці адміністрації факультету та видатного українського вченого-правознавця П.Рабіновича, альманах «VIVAT JUSTITIA!» став місцем наукового діалогу молодих дослідників-правників різних держав.

        Сьогодні у 2011 році ми готуємо до випуску ХІ видання альманаху «VIVAT JUSTITIA!» та оголошуємо конкурс публікацій для ХІІ випуску. Починаючи з його першого випуску було опубліковано 281 наукову статтю. Унікальність цього видання зумовлюється не лише високим науковим рівнем і багатомовністю вміщених у ньому матеріалів, а й багатоманітною «географією» тих країн, в університетах яких навчались та навчаються їх автори: Білорусії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Російської Федерації, Сполучених Штатів Америки, України, Чехії.

        Велика конкуренція наукових праць за право бути опублікованими у збірнику та високий рівень їх виконання дають підставу стверджувати, що юридична наука в Україні та світі буде розвиватись завдяки наполегливим старанням молодих науковців, багато з яких здійснили свій науковий дебют саме у «VIVAT JUSTITIA!».

        Підготовку кожного чергового випуску альманаху «VIVAT JUSTITIA!» виконує редакційна колегія, яка складається зі студентів факультету. Статті проходять конкурсний відбір викладачами-рецензентами юридичного факультету. Основними критеріями оцінювання є актуальність теми, наукова новизна, аргументованість власних висновків, наявність елементів творчості та стиль викладу.

        Запрошуємо усіх студентів вищих юридичних навчальних закладів до спільної праці!

        Підготовку кожного чергового випуску Міжнародного студентського науково-юридичного альманаху „VIVAT JUSTITIA!" виконує редакційна колегія, яка складається зі студентів факультету (голова редколегії у 2002 - Н. Савчук, з 2002 по 2005 – Н. Бучковська, з 2005 по 2006 - Ю. Сеньків, з 2006 по 2008 - І.Бойченюк, з 2008 – Г.Перетятко).
 


Склад редакційної колегії:

Головний редактор - Володимир Федик

Адреса редакційної колегії: 
79000 Україна 

м. Львів, вул. Січових Стрільців, 14 

юридичний факультет ЛНУ ім. І. Франка 

Студентське наукове товариство – "VIVAT JUSTITIA!” 

Факс: (0322) 74-03-80,  

Ел. адреса: VJ2004@ukr.net

Загальні вимоги та інформація, а також заява/Informacja o VIVAT JUSTITIA i zgłoszenie na uczestnictwo/Information about VIVA JUSTITIA and request is on participation/Информация о VIVAT JUSTITIA и заявка на участие: http://snt.at.ua/load/0-0-0-27-20

Випуски "VIVAT JUSTITIA!":

Випуск №1

Випуск №2

Випуск №3

Випуск №4

Випуск №5

Випуск №6

Випуск №7

Випуск №8

Випуск №9

Випуск №10

Форма входу
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту